Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Содержание » Сообщество экономистов Украины

Спілки економістів України

 

спілка економістів УкраїниСвою частку в діяльність Спілки економістів України вносить громадська організація «Херсонська обласна організація Спілки економістів України» (облСЕУ), яка зареєстрована Херсонським обласним управлінням юстиції 11 лютого 2003 року, Свідоцтво №253.  На підставі Статуту СЕУ зареєстровано Положення про облСЕУ. В 2013 році реєстраційні документи оновлено відповідно до вимог чинного законодавства. На сьогодні до складу облСЕУ входять 160 членів та 8 первинних організацій,  24 членів правління, з них більше 70% з вченими званнями, 2 заслужених економіста України, 2 заслужених працівника вищої освіти.

 

Діяльність облСЕУ та її осередків зосереджується на проведенні науково-практичних конференцій, форумів, просвітницькій роботі через членів спілки, взаємодії з місцевими органами влади, іншими громадськими організаціями регіону та країни.

 

Члени облСЕУ приймають активну участь у складі робочої групи Херсонської обласної державної адміністрації по розробці проектів Стратегії розвитку регіону, економічного та соціального розвитку Херсонської області,входять до складу Громадської Ради при Державній фіскальній службі (ДФС) в регіоні.

 

Значна робота облСЕУ була проведена по організації Міжнародної науково-практичної конференції «Перспективи становлення конкурентоспроможної регіональної економіки» в рамках УІ Пленуму Спілки економістів України 21-22 вересня 2007 року в м. Херсоні на базі Херсонського державного університету.

 

Найбільші осередки облСЕУ в Херсонському державного аграрному університеті, Херсонському економічно-правовому інституті, Херсонському національному технічному університеті.

 

Велика робота членами облСЕУ проводиться у сфері наукових досліджень, педагогічної діяльності та підготовки кадрів, роз’ясненню населенню та суб’єктам підприємницької діяльності прийнятих законів, впровадженню в бізнесі передового досвіду, з підготовки пропозицій з питань стратегії розвитку регіону.

 

Діяльність облСЕУ щорічно висвітлюється в збірнику Спілки економістів України та на сайтах облСЕУ «Економісти регіону» (seukherson.wix.com), «Економічний погляд» та «Перспективи Херсонщини».

 

З моменту створення  облСЕУ очолював академік Академії економічних наук України, Заслужений працівник освіти України, професор Труш Володимир Євдокимович. В березні 2013 року за рішенням конференції облСЕУ Труша В.Є. звільнено від обов’язків голови за його проханням у зв’язку зі станом здоров’я та покладено виконувати  обов’язки Голови Правління на Бігуна Володимира Івановича.

 

Електронна адреса облСЕУ: seukherson@ukr.net 

 

Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Февраль 2019

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Новостей за этот период нет