Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ в інформаційному семінарі в рамках програми ЕС «Угода мерів – Демонстраційні проекти»

Размещено: 30 мая 2018 10:00Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 387

Есугода мерів демонстратиційні проекти

 

ЗАПРОШЕННЯ ДО УЧАСТІ

в інформаційному семінарі в рамках програми ЕС «Угода мерів – Демонстраційні проекти»

«Досвід співпраці м. Гола Пристань з ХОГО «Регіональна рада підприємців» в реалізації енергоефективних проектів у сфері термомодернізації будівель та теплопостачання»

 

5 червня 2018 року  в рамках проекту «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань»  ХОГО «Регіональна рада підприємців» разом із Голопристанською міською радою проводить виїзний інформаційний семінар для громадських організацій щодо практичних аспектів реалізації проектів в сфері енергоефективності та енергозбереження.

 

Захід присвячено демонстраційному проекту комплексної енергоефективної модернізації теплового району в м. Гола Пристань, що включає глибоку термореновацію школи № 1 та заходи з енергоефективності в дитячому садку № 1 «Олімпієць», а також реконструкцію тепломереж та комунальної котельні із заміщенням природного газу біопаливом, яка обігріває ці заклади.

 

Реалізація проекту дозволить щорічно заощаджувати 821 МВт-год енергії, знизити щорічні викиди СО2 у тепловому районі на 366 тони та щороку виробляти більше 825 МВт-год енергії з відновних джерел. Окрім прямих економічних вигод, втілення запланованих заходів значно покращить умови перебування персоналу та навчання дітей у вказаних закладах, а також продовжить можливий термін муніципальної інфраструктури на десятки років.

 

Бюджет проекту – 881.863 євро, з яких 700.000 євро Європейський Союз надає у вигляді безповоротного гранту. Заходи реалізуються в рамках пілотного проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – демонстраційні проекти».

 

У рамках семінару учасники матимуть можливість ознайомитись з технічною інформацією про виконані роботи, почути розповіді команди, яка реалізує проект, зустрітись з керівництвом міста та області, відвідати вже готові об’єкти, а головне – поспілкуватись з жителями Голої Пристані та почути, як на їх повсякденне життя вплинула реалізація проекту.

 

Для зручності учасників 5-го червня буде організований трансфер з Херсону до Голої Пристані та у зворотному напрямку.

 

Для участі в заході слід до 3-го червня 2018 року пройти нескладну процедуру реєстрації за посиланням https://goo.gl/forms/2rlXZUWkWtHKGaw83

 

Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження.

 

У випадку додаткових запитань запрошуємо Вас звертатись до комунікаційного менеджера проекту Ірини Баруліної , +38(095) 440-99-24,  e-mail: yaremkoirina92@gmail.com

 

 

ворд Програма заходу

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Декабрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Новостей за этот период нет