Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

У Херсоні відбулась зустріч споживачів комунальних послуг та законотворців

Размещено: 10 августа 2017 11:24Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 529

енергокластерДо Херсону завітали Ольга Максименко, президент Експертної Міжгалузевої Асоціації України (ЕМАУ), головний аудитор Сертифікаційного центру «СТАНДАРТ», та Світлана Старцева, заступник директора департаменту – начальник управління житлової політики департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

 

В рамках проекту, що реалізовується спільно з Фондом ім. Фрідріха Еберта і стосується якості та стандартів послуг в сфері управління житлом, 8 серпня в Херсонській обласній державній адміністрації відбувся Круглий стіл «Формування прозорих відносин споживача та надавача послуг на ринку ЖКГ: роль управляючих компаній».

 

На захід були запрошені представники ОСББ, комунальних установ та громадських організацій Херсонської області.

 

Свій виступ Ольга Максименко розпочала зі слів «Ми не приїхали вас повчати, ми не приїхали «тицяти пальцями», ми приїхали для діалогу!». Саме в такому форматі і пройшла зустріч. Теми управляючих компаній та нового законодавства (ЗУ «Про фонд енергоефективності», «Про енергетичну ефективність будівель», «Про комерційний облік комунальних послуг», «Про житлово-комунальні послуги») викликали бурю емоцій, запитань та дискусій. Протягом зустрічі піднімалися теми про сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку ринку ЖКГ, формування єдиних критеріїв оцінки управляючих компаній в сфері ЖКГ, особливості трансформації системи управління в житловій сфері та професійну підготовку фахівців-управителів.

 

енергокластер Деякі моменти учасники круглого столу зустріли дуже гостро та вороже, як, в принципі, усе нове. Але я впевнена, що кожен розуміє важливість та необхідність системних змін у сфері житлово-комунального господарства.  Усі зауваження та побажання були почуті, жодне питання не залишилося без відповіді і на мою думку діалог вдався.

 

На завершення теми реформування сфери ЖКГ Федір Барулін, голова правління ХОГО «Регіональна рада  підприємців», ознайомив присутніх з результатами енергоефективних проектів. Зокрема він розповів про великий проект який реалізовується за фінансування Європейського Союзу ХОГО «Регіональна рада підприємців» спільно з Голопристанською міською радою. Діяльність проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань» зосереджена на термомодернізації теплового району до якого входять Голопристанська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Дошкільний навчальний заклад №1 «Олімпієць» та котельня №7, яка опалює ці заклади.

 

Для досягнення максимального комфорту у наших помешканнях велику роль відіграє ефективне та раціональне використання енергетичних ресурсів. Інтегруючи основні засади енергоефективності та енергозбереження в сферу житлово-комунального господарства кожен з нас вносить свою долю у подолання енергетичної залежності нашої держави. Лише спільними зусиллями ми зможемо побудувати сильну, незалежну, та процвітаючу державу!

 

 

 

Ірина Баруліна,

ХОГО «Регіональна рада підприємців»

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Декабрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Новостей за этот период нет