Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

У Голій Пристані стартували будівельні роботи

Размещено: 28 сентября 2017 15:34Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 488

енергокластер У Голій Пристані відбувся офіційний старт будівельних робіт в рамках проекту «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань».

 

Даний проект фінансується Європейським Союзом та зосереджений на термомодернізації теплового району, до якого входять школа, дитячий садок та котельна. Проект розпочався навесні 2015 року і нарешті перейшов у фазу будівництва.

 

27 вересня на робочій зустрічі зустрілись представники бенефіціарів проекту – заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації та мер міста Гола Пристань і його команда, представники підрядних організацій, інженери та команда проекту та ключові експерти Команди підтримки «Угода мерів – Демонстраційні проекти».

  

 

енергокластер У Голопристанській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 вже розпочалися підготовчі роботи. На жаль, провести повну термомодернізацію будівлі у цьому році не вдасться, але ряд робіт все таки виконають до початку холодів. На 2017 рік заплановано утеплення перекриття горища та заміна вікон, протягом вересня-жовтня будуть виконуватися підготовчі роботи, які необхідно провести перед виконанням робіт з утеплення зовнішніх стін.

 

На котельні, що опалює школу і дитячий садок, вже встановлені нові твердопаливні котли. Директор КП «Міськтеплокомуненерго» запевнив учасників, що опалювальний сезон розпочнеться у цьому році вчасно та вже на нових котлах. На зустрічі було прийняте рішення роботи по реконструкції теплотрас перенести на наступний рік. Наступного року планують також провести реконструкцію внутрішньої системи опалення у школі та дитячому садку.

 

енергокластерЦей проект є унікальним за своєю методикою для українських реалій, адже у його основі лежить «Концепція реформування регіональної енергетики», розроблена спеціалістами ХОГО «Регіональна рада підприємців» та має ряд прихильників серед українських та закордонних експертів. Суть концепції полягає у тому, що першочергово необхідно зменшити споживання енергетичних ресурсів у будівлі, а вже потім проводити реконструкцію котелень із переходом на альтернативні джерела палива та реконструкцію теплотрас з одночасним навчанням персоналу, що є незамінною складовою концепції.

 

Досвід термомодернізації об’єктів теплового району у м. Гола Пристань стане для всієї країни успішним прикладом раціонального використання коштів, зменшення поточних витрат на енергоресурси та дбайливого відношення до ресурсів планети.

 

 

 

Ірина Баруліна,

ХОГО «Регіональна рада підприємців»

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Ноябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930