Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

У Чорнобаївці підвели підсумки проекту «Увімкни сонце вночі»

Размещено: 20 декабря 2018 14:33Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 41

КРОНА.ЮАУ 2018 році проект  «Увімкни сонце вночі» став переможцем п’ятого конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Цілі проекту були визначені як збільшення використання Чорнобаївською громадою енергії з відновлюваних джерел та сучасних енергоефективних технологій, які забезпечують зменшення шкідливого впливу на довкілля та можуть бути розповсюдженими у інших громадах. Проект реалізовувався за  фінансової підтримки ТОВ «Монсанто Україна».

 

14 грудня 2018 року у приміщенні Чорнобаївського навчально-виховного комплексу в рамках проекту «Увімкни сонце вночі» відбувся семінар «Використання низьковуглецевої енергетики. Доступність і переваги». У семінарі взяли участь представники ГО «КРОНА.ЮА», установ і організацій села Чорнобаївка та  Херсонської області.  

 

В рамках проекту було встановлено 10 автономних вуличних світильники які працюють завдяки сонячній енергії. Реалізація даного заходу дозволить скоротити витрати з сільського бюджету на вуличне освітлення до 27 466 грн./рік. Позитивний ефект від впровадження проекту полягає в забезпеченні оптимальних умов, для дітей які граються на спортивному майданчику,  усіх бажаючих зайнятися спортом чи прогулятись.  Впровадження заходів проекту має також прямий вплив на рівень викидів небезпечних газів у атмосферу, адже завдяки встановленню світильників, які працюють на  сонячній енергії зменшилась кількість викидів  СО2-еквівалентів на 20,31 тис тон./рік.

 

КРОНА.ЮА«У світлий час доби світильники перебувають у стані спокою, накопичуючи необхідну для роботи енергію. Завдяки вбудованим датчикам прилади реагують на зміни рівня освітлення і вмикаються/вимикаються автоматично. Вони працюють за рахунок лише сонячної енергії, тому є абсолютно автономними; такі світильники цілком безпечні в експлуатації, екологічні, довговічні та практичні, мають невеликий строк окупності» -  сказала під час свого виступу голова правління ГО «КРОНА.ЮА»  Ірина Баруліна.

 

Підводячи підсумки семінару «Використання низьковуглецевої енергетики. Доступність і переваги»  учасники заходу відзначали, що впровадження проекту «Увімкни сонце вночі» - це важлива та позитивна новація, завдяки чому стало можливо підвищити комфорт мешканців та гостей села. Оскільки вуличне освітлення, або його відсутність напряму  впливає на повсякденне життя населення, реалізація проекту позитивно  вплинула на відчуття комфорту,  безпеки і свободи громадян.

 

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Январь 2019

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
 010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
Новостей за этот период нет