Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

Розпочався шкільний енергоаудит у Голопристанській ЗОШ №1

Размещено: 24 января 2017 14:20Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 772

регіональна рада підприємцівВ жовтні 2016 року закінчився перший етап проекту «Школа Енергії», що реалізовувався асоціацією «Енергоефективні міста України». Голопристанська ЗОШ №4 була активним учасником цього етапу. Метою проекту є покращення енергоефективності та енергозбереження шляхом підготовки та проведення учнівських енергетичних аудитів в українських школах. Ключову роль у проекті відіграють саме діти. В рамках проекту понад 500 учнів провели  учнівські енергетичні аудити у 25 школах, ставши свідомими користувачами енергії.

 

Не дивлячись на те що Голопристанські школи не увійшли до другого етапу проекту цю ініціативу підхопила школа №1. В рамках проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що частково фінансується Європейським Союзом, 23 січня розпочався шкільний енергоаудит будівлі школи №1. Реалізація проекту підходить до впровадження конкретних заходів і вже на весні розпочнеться термомодернізація будівлі школи. Для того щоб учні краще зрозуміли підґрунтя  для проведення конкретних заходів з енергоефективності  та самостійно спробували визначити найпроблемніші місця у школі Андрій Барулін , технічний експерт ХОГО «Регіональна рада підприємців» розповів дітям для чого взагалі потрібен енергоаудит та про основні точки його прикладання.

 

регіональна рада підприємцівНа першу зустріч були також запрошені учні школи №4, аби поділитися вже набутим досвідом. Після ознайомлення з інструментами для енергоаудиту  учні відправились на проведення енергетичних досліджень та замірів. В кожному кабінеті вони заміряли п’ять параметрів: температуру повітря, температура поверхонь, освітленість приміщень, вологість повітря та рівень СО2 в приміщеннях. На наступній зустрічі діти разом з Андрієм Баруліним проаналізують зібранні данні, з’ясують найбільш проблемні ділянки в обстежених приміщеннях, пов’язані з марнотратством енергії і недотриманням санітарних норм та розроблять рекомендації стосовно недорогих і безкоштовних заходів, спрямованих на покращення умов навчання у проблемних приміщеннях.

 

Діти це майбутнє нашої країни, тому дуже важливо ще зі шкільних парт виховувати у них енергоощадну поведінку та розуміння до чого може призвести марнотратне використання енергетичних ресурсів і якими способами кожен з нас може цього уникнути аби допомогти нашій країні стати енергетично незалежною процвітаючою державою.

 

 

Ірина Баруліна,

комунікаційний менеджер ХОГО "Регіональна рада підприємців"

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Ноябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930