Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

Рецепт ефективних прес-релізів

Размещено: 24 ноября 2017 16:40Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 489

ес23 листопада в офісі Communicating Europe in Ukraine в м. Київ відбувся тренінг «Як писати ефективні прес-релізи та запрошення для преси» для представників проектів, що фінансуються Європейським Союзом.

 

Комунікаційні менеджери проектів з різних куточків України протягом дня навчались як писати ефективні інформаційні матеріали про діяльність своїх проектів. 

 

Тренінг відвідала Мазуренко Юлія, представниця Херсонської обласної громадської організації «Регіональна рада підприємців», що спільно з міською радою Голої Пристані реалізовує проект «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань».

 

Під час тренінгу учасники розглянули основні правила написання прес-релізів, помилки які найчастіше допускаються при підготовці матеріалів для преси та шаблони яких варто уникати. 

 

Українці бачать майбутнє нашої держави у європейській спільноті. Більшість проектів, реалізованих за підтримки ЄС, є пілотними, тобто інноваційними для України. Проте лише невелика кількість українців усвідомлюють важливість таких проектів для розвитку нашої держави.

 

«84 % опитуваних респондентів не знають про роль ЄС в Україні. Тому ніколи не пізно розповідати про проекти, які ЄС допомагає втілювати в нашій державі» - розповіла член правління Української асоціації зі зв’язків з громадськістю Олена Любова в ході тренінгу.

 

Одним з суперечливих питань, що виникли в процесі дискусії, була недостатня кількість інформативних  та цікавих моментів для висвітлення на огляд широкої громадськості. Дійсно, комунікаційним менеджерам інколи важко знайти тему для інформаційних повідомлень, проте Ярослава Прокопенко, менеджер із зв'язків з громадськістю ECOMM Communication Consulting наголосила: «Проекти, які активно втілюються, завжди мають про що розповісти. Вони формують навколо себе активне інформаційне поле, мають власну комунікаційну стратегію. Це є success story – хорошого грантового проекту».

 

Отримані під час тренінгу досвід та знання, стануть для всіх учасників тренінгу незамінним інструментом для якісного впровадження проектів та пропагування їх ідей. Сьогодні пілотні проекти впроваджуються заради того, щоб наші нащадки могли вже завтра жити у омріяній країні.

 

Нагадаємо, що проект «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань» реалізується ХОГО «Регіональна рада підприємців» та Голопристанською міською радою з 2015 року. Загальна мета проекту – сприяти досягненню цілі Угоди Мерів скоротити викиди парникових газів на 20% до 2020 року шляхом впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку міського теплопостачання на прикладі теплового району.

 

 

Юлія Мазуренко,

ХОГО «Регіональна рада підприємців»

 

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Ноябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930