Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Содержание » ГО "КРОНА.ЮА"

Громадська організація "КРОНА.ЮА"

 

Крона.ЮАІсторія ГО «КРОНА.ЮА» розпочалася ще з 2003 року у якості Херсонської обласної громадської організації «Асоціація виробників продукції садівництва та виноградарства» (АСіВ) яка була створена за ініціативи провідних фермерів Херсонської області. Засновниками АСіВ стали 22 фермери з 6 районів Херсонської області.

 

На установчому зібранні членами були визначені принципи діяльності, основні напрямки діяльності та пріоритетні завдання АСіВ. Основними напрямками діяльності були визначені: інформаційне забезпечення та підвищення кваліфікації членів організації; опрацювання технологій розробки і лобіювання Проектів для одержання членами фінансів та ресурсів для закладки багаторічних насаджень. Важливим кроком практичної допомоги нашим членам стало створення власної групи фахівців для розробки Проектів по закладці багаторічних насаджень.

 

В останні роки організація концентрує свої зусилля на вирішенні проблем, пов'язаних з енергозбереженням та екологією. Фахівці організації приймають активну участь в інформуванні різних груп населення з питань сталого розвитку, ресурсозбереження (в тому числі сортування відходів), використання альтернативних джерел енергії та енергоефективності шляхом проведення інформаційних заходів, лекцій та тренінгів.

 

У 2017 році члени громадської організації прийняли рішення змінити назву на ГО «КРОНА.ЮА» та прийняти зміни до свого Статуту

 

Основна мета діяльності Організації - добровільне об'єднання фізичних осіб для здійснення та захисту прав і свобод, сприяння сталому розвитку сільських громад.

 

Цілями діяльності Організації є зменшення негативного впливу на екологію та підвищення рівня енергоефективності в сільській місцевості.

 

Основними завданнями ГО «КРОНА.ЮА» є:

  • сприяння місцевим, регіональним, загальнодержавним і міжнародним програмам, що спрямовані на поліпшення соціально-економічного становища через сталий розвиток сільських громад;
  • інформаційна, консультаційна, організаційна та інша підтримка діяльності членів Організації і суспільства в сфері сталого розвитку.

 

ГО «КРОНА.ЮА» спільно з ХОГО «Регіональна рада підприємців» та ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» є членом неформального об’єднання Енергокластер, яке об’єднує організації з різноманітним спектром послуг: від проведення енергетичного аудита до залучення інвестицій та впровадження конкретних пропозицій.

 

За останні роки організація приймала участь у реалізації міжнародних проектів.

 

В 2009 році спеціалісти ГО «КРОНА.ЮА» приймали участь в модернізації освітлення в 8-ми аудиторіях Херсонського фізико-технічного ліцею з використанням сучасної світлотехнічної продукції. Проект реалізовано в рамках програми з енергозбереження, яка здійснювалась Норвезьким товариством охорони природи разом з Екологічним клубом «Еремурус» і компанією Philips Lighting.

 

В 2015 році в рамках українсько-німецького проекту «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій» командою був реалізований демонстраційний проект «Будівництво сонячної електростанції для забезпечення електроенергією житлового будинку» в с. Комишани Херсонської області. В рамках вищевказаного проекту також було підготовлено та затверджено «Стратегію сталого розвитку міста Гола Пристань».

 

Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Ноябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930