Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости
Новости »

Наши новости

Зробіть правильний вибір – сортуйте сміття!

Размещено: 8 ноября 2016 13:40Категория: Наши новости0 комментариевРазместил:

1Це історія про двох подруг з молочного заводу – скляну та пластикову пляшечки. Вони познайомились ще на складі та разом мріяли як попадуть на конвеєр розливу молока, а згодом і до супермаркету, де будуть красуватися на довгих яскравих полицях. Чесно кажучи, ніхто з них не знав, що буде потім, після подорожі у візочку супермаркету.

 

Одного прекрасного дня настав і їх час. Наповнені ароматним свіжим молоком та запаковані у контейнери вони чекали коли ж приїде вантажівка та відвезе їх до супермаркету. Декілька годин темряви і ось – нарешті промінь світла. Бережні руки працівників супермаркету віднесли їх на такі омріяні полиці. Вони все ще разом, такі красиві та щасливі. Першою до візочка дуже приємної пані потрапила скляна пляшечка. Пластикова пляшечка була дуже рада за свою подругу та побажала їй удачі, навіть не підозрюючи, чим закінчиться ця подорож.

Навчай інших — і сам навчишся!

Размещено: 7 ноября 2016 13:29Категория: Наши новости0 комментариевРазместил:

1Світ змінюється з кожною хвилиною все більше і більше. Це і називається життям. Сучасна культура стала справжнім синтезом не тільки різних видів мистецтв, а й політики, економіки, соціального середовища та іншого. Тому інформація володіє величезною силою на сьогоднішній день. Ось тільки людині стає важче орієнтуватися у всьому цьому потоці. Настала нова епоха, існувати в якій потрібно навчитися. Не дарма кажуть, що хто володіє інформацією – той володіє світом. Особливо якщо ця інформація може змінити долю твоєї країни на краще.

119 жовтня у Херсоні вкотре стартувала будівельна виставка «Наш дім. Енергозбереження». На заході були присутні представники різних фірм та виробників будівельних матеріалів, сонячних панелей та колекторів. Була представлена велика кількість твердопаливних котлів, металопластикових вікон з системою енергозбереження, камінів та системи утеплення для підлоги.

 

20 жовтня в рамках виставки пройшла конференція на тему «Енергозбереження і підвищення енергоефективності». До заходу долучились відвідувачі виставки, голови об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та депутати міської та обласної рад, журналісти і громадські організації.

Енергія «з куща»

Размещено: 2 сентября 2016 14:56Категория: Наши новости0 комментариевРазместил:

енергетичні культуриОдного чудового літнього дня ми завітали до цікавого місця – колекційного розсадника  Херсонського державного аграрного університету, де вже не перший рік займаються польовими дослідами з різними сортами і гібридами енергетичних культур: міскантус, сіда, сільфія, багаторічні трави, сорго та ін.. Слід сказати, що з цим університетом нас пов’язують давні партнерські стосунки саме в цьому напрямку і, за нашої підтримки, ХДАУ отримав фінансування для проведення досліджень.

Внимание! Тендер

Размещено: 30 августа 2016 11:01Категория: Наши новости0 комментариевРазместил:

тендерВнимание! В рамках проекта «Комплексная энергетическая санация многоквартирных домов в Украине», реализуемого Немецким энергетическим агентством совместно с партнерами, объявлен тендер на выполнение работ по сбору исходных данных о домах, избранных в качестве модельных проектов, с целью определения их строительного и энергетического состояния.

Ми, Громадяни – учасники спільного діалогу!

Размещено: 11 июля 2016 13:33Категория: Наши новости0 комментариевРазместил:

1Продовжується навчання в рамках українсько-польського проекту «Наше самоврядування – спільна справа. Громадянський діалог в південно-східній Україні», який реалізується в рамках Польсько-Канадської Програми підтримки демократії та отримав фінансування програми Польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

 

Метою проекту є підтримка практичного впровадження самоврядної реформи на Україні через постачання: місцевим керівникам та самоврядним чиновникам  знань, знарядь, практичного досвіду, та можливостей проведення при зовнішній підтримці суспільного діалогу в обраній справі. В проекті приймають участь 9 районів з трьох областей – Херсонської, Запорізької та Миколаївської.

1 Європейський тиждень сталої енергії - це ініціатива ЄС, спрямована на привернення уваги населення до питань захисту довкілля та раціонального споживання енергетичних ресурсів. Дана ініціатива започаткована у 2008 році. Вперше до заходу долучились сотні учасників – як прості громадяни, так і організації та інституції. Відтоді щороку по всій Європі проходять заходи, спрямовані на популяризацію енергоефективності та використання відновлюваної енергії. 

Страницы: Перейти на страницу 21 20 19 18 17 16 15 14 13 ... 4 3 2 1
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Ноябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
   01020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
2627282930