Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

У Херсоні пройшла щорічна будівельна виставка «Будіндустрія 2017. Енергозбереження»

Размещено: 14 апреля 2017 10:07Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 645

енергокластерПитання підвищення енергоефективності економіки стоїть в Україні надзвичайно гостро. Скоротити споживання газу, перейти на альтернативні джерела енергії, оновити технології наразі прагнуть не тільки підприємства, а й домогосподарства. З 6 по 8 квітня у ККЗ «Ювілейний» пройшла 19-та галузева будівельна виставка «Будіндустрія 2017. Енергозбереження», організатором якої виступив Херсонський Виставковий центр «Експо-Центр» за підтримки ХОДА.

 

Під час відкриття в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик підкреслив, що будівельна галузь є однією з головних, яка за непростих часів допомагає виводити державу із кризового стану.

«Сьогодні Херсонщина – це область, де активно впроваджуються альтернативні джерела енергії, тому така виставка допоможе у розвитку енергозбереження в області і будівельній індустрії», - наголосив він та подякував організаторам та учасникам заходу.

 

В рамках виставки "Будіндустрія 2017. Енергозбереження" були представлені матеріали та технології: вікна, двері, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.

 

Крім того, на 19-й галузевій будівельній виставці традиційно презентували не тільки продукцію та послуги, але й нові тенденції, сучасні енергозберігаючі проекти в промисловості та житлово-комунальному господарстві.

 

енергокластерФедір Барулін, голова правління ХОГО «Регіональна рада підприємців», ознайомив присутніх з успішним досвідом реалізації проектів з енергоефективності. Зокрема, він представив проект «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», що фінансується Європейським Союзом. Даний проект має велике значення для реформи теплозабезпечення усієї країни, оскільки в його основу лягла Концепція реформування регіональної енергетики. Концепція була сформована спеціалістами ХОГО «Регіональна рада підприємців» та ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» на основі власного та міжнародного досвіду. ЇЇ суть полягає у тому, що спочатку необхідно зменшити споживання енергії у будівлі шляхом утеплення та впровадження додаткових заходів з енергозбереження, лише потім реконструювати котельню та теплотраси, зважаючи вже на зменшене споживання, та, по можливості, переводити котельні на місцеве біопаливо. Не менш важливим є навчання персоналу, адже завдяки енергоощадній поведінці та дбайливому відношенню до енергоресурсів можливо заощаджувати значні кошти. Дотримуючись Концепції, інвестиції використовуються найбільш раціонально.

 

В рамках цього проекту в м. Гола Пристань буде проведена термомодернізація теплового району, до якого входять школа, садочок та котельня, що опалює ці заклади.

 

«Ми вже пройшли основну паперову роботу і нарешті можемо приступити до реалізації конкретних заходів. Зараз триває прийом тендерних пропозицій на виконання робіт з енергоефективної реновації Голопристанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та реконструкції котельні №7, що опалює школу та дитячий садок» - розповів Федір Барулін, менеджер проекту.

 

На офіційне відкриття виставки також завітав Голопристанський міський голова Олександр Бабич. Співпраця ХОГО «Регіональна рада підприємців» та Голопристанської міської ради триває вже на протязі більше 10-ти років. За час спільної роботи було реалізовано багато енергоефективних проектів, спеціалістами ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» для м. Гола Пристань був розроблений План дій сталого енергетичного розвитку, поступово місто переходить на найсучасніше світлодіодне вуличне освітлення. Олександр Бабич висловив особисту подяку Європейському Союзу за фінансову та організаційну підтримку, що надається Україні та Голій Пристані, зокрема.

 

 

Ірина Баруліна,

Прес-секретар ХОГО «Регіональна рада підприємців»

 

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Декабрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Новостей за этот период нет