Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

У Херсоні представили модель економічного прориву України

Размещено: 16 февраля 2018 12:53Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 546

У Херсоні представили модель економічного прориву України15 лютого ключова команда партії «Основа» відвідали Херсон. У Херсонській торгово-промисловій палаті відбулась бізнес-зустріч, яку також відвідали Барулін Федір, голова правління ХОГО «Регіональна рада підприємців», та Ірина Баруліна, директор ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія». Основну увагу у зустрічі Сергій Тарута, засновник партії «Опора», приділив знайомству з Доктриною збалансованого розвитку України 2030, співавтором якої він є. Це стратегія, у якій пропонуються конкретні терміни запуску та реалізації механізмів збалансованого розвитку економічного зростання України до 2030 року.

 

Доктрина формулює стратегічні й тактичні задачі економічного прориву України. Для цього треба мати ВВП на рівні 710-750 мільярдів доларів (нині 90 млрд.) та щорічний ріст 15%. Середнього класу має бути не менше половини. Доктрина формує нову соціально орієнтовану модель економічного розвитку, де найвищою цінністю є Людина, а головною рушійною силою розвитку - реалізація креативного потенціалу нації. І це лише декілька завдань, що пропонує вирішити Доктрина збалансованого розвитку, в якій чільне місце належить знанням, інноваціям, а, отже – освіті, науці, культурі.

 

На думку Андрія Миколаєнка, голови партії «Опора», запорука прогресу України – це успіху середнього класу - вчителів, лікарів, інженерів, підприємців, науковців.

 

Одним із пріоритетів Доктрини є підвищення рівня енергоефективності. Тільки у промисловості на виготовлення одиниці продукції в Україні використовується у 4-5 разів більше енергоресурсів ніж у розвинутих країнах, не говорячи вже про житловий та комунальний сектори, де також є колосальні втрати енергії. 

 энергоэффективность

Сергій Тарута наголосив, що Україна має колосальний потенціал для розвитку, але для того щоб він розвивався має бути довіра до інститутів.

 

Довіру до політиків, чиновників та державних інститутів багато українців втратили вже давно, як результат – великий відтік кадрів закордон, люди просто шукають ліпшого життя. Як показує статистика, 60% заробітчан за різних причин все ж таки хочуть  повернутися на батьківщину, але щоб цей відсоток зростав – необхідно створити гідні умови життя тут, в нашій країні!

 

Довіряти цій політичній партії чи ні – воля кожного з вас, але Доктрина збалансованого розвитку України 2030, на мою думку, є досить цікавим інструментом, з яким варто ознайомитись.

 

Ірина Баруліна,

ХОГО "Регіональна рада підприємців"

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Февраль 2019

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728   
Новостей за этот период нет