Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

Потрібно учитися — завжди пригодиться!

Размещено: 16 января 2015 19:56Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 1305

1Враховуючи потреби міст України у впровадженні системної роботи з енергозбереження на місцевому рівні та з метою допомоги у реалізації Планів Дій Сталого Енергетичного Розвитку, офіс Угоди Мерів - Схід планує проведення ряду семінарів для голів міст обласного та районного значення, голів департаментів ЖКГ міст за сприяння Європейської комісії, а також за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства - Національного координатора Угоди Мерів в Україні.

Раді повідомити, що Офісом проекту «Угоди Мерів – Схід» надіслано пропозицію Херсонській обласній державній адміністрації провести 21січня 2015 року семінар для мерів та заступників мерів обласних та районних міст області. 

 

Нагадаємо, що Херсонська ОДА стала Територіальним Координатором Угоди Мерів на території Херсонської області. Регіональні влади приймають на себе роль територіальних координаторів Угоди Мерів. Цей статус уже отримали три ОДА – Херсонська, Львівська, Полтавська, Дніпропетровська та Харківська обласні ради. 

 

Семінар буде включати 4 основні розділи:

 

-Презентація Угоди Мерів, можливості, які відкриває участь в цій європейській ініціативі.

-Що має зробити місто для впровадження енергоменеджменту, завдання, які повинен виконувати енергоменеджер, посадові обов'язки, місце в структурі міськвиконкому.

-Презентація мера або енергоменеджера успішних міст-учасників Угоди Мерів, демонстрація практичних інвестиційних проектів.

-Що може зробити місто для економії енергоресурсів у найближчий опалювальний сезон.

 

Серед доповідачів в залі Херсонської ОДА будуть фахівці ХОГО «Регіональна рада підприємців» та ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія», які вже давно займаються впровадженням енергоефективних заходів не тільки на території Херсонської області, а й в багатьох населених пунктах України. Андрій Барулін, головний інженер ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія», представить до уваги слухачів інформацію з приводу того, як можна зекономити енергоресурси у найближчий опалювальний період. Гадаю, практичні поради обов’язково стануть у нагоді як для міст в цілому, так і для кожного особисто.

 

До даного заходу будуть залучені представники 9 міст та 12 селищ міського типу Херсонської області.

 

З моменту появи у 2008 році, Угода Мерів стала провідною ініціативою підтримки та заохочення місцевих органів влади в Європі і за її межами у формуванні та запровадженні програм сталої енергії. Таким чином, Угода Мерів сприяє розвитку екологічно орієнтованої економіки та покращення якості життя у містах.

 

На сьогодні учасниками ініціативи в Україні є понад 80 міст, в тому числі два міста Херсонської області: Херсон та Гола Пристань, з якими офіс Угоди успішно розвиває співпрацю в процесі розробки Плану Дій Сталого Енергетичного Розвитку (ПДСЕР) та залучення інвестицій в сектор енергетики та енергозбереження.

 

Залучення міст та селищ міського типу районного значення може допомогти їм в подоланні проблем в комунальній енергетиці. Потенційні міста-підписанти зможуть отримати важливу інформацію щодо досвіду успішної розробки та реалізації ПДСЕР.

 

Перед Україною постало декілька геополітичних викликів. Однин з них у тому, що наша держава є енергетично залежною. Тому для того, щоб підприємства працювали, випускали конкурентоспроможну продукцію, щоб бюджетні установи та приватні будинки ефективно використовували ресурси багато чому потрібно навчитися. А насамперед слід міняти свідомість людей. Необхідно навчитися ефективно та раціонально споживати енергоресурси. «Угода Мерів» якраз надає широке коло можливостей реалізувати енергозберігаючі технології та екологічні проекти, однак, для цього потрібні фахівці, які володіють та вміють застосовувати на практиці необхідні знання та технології.

 

Проведення таких семінарів дають змогу отримати відповіді на важливі для всіх питання, особливо це стосується керівництва населених пунктів. Вміле керівництво - запорука успішного розвитку міст і країни.

 

Отож, можливістю отримати допомогу у впровадженні системної роботи з енергозбереження на місцевому рівні від провідних експертів для нашого регіону – це крок до великих змін!

 

Попереду нові рішення, нові досягнення та покращення! Бажаємо успіхів та наснаги Херсону, Голій Пристані та майбутнім херсонським підписантам масштабної європейської ініціативи «Угода Мерів» у реалізації своїх амбітних цілей екологічної безпеки та енергоефективності!

 

 

 

 

Марина Ященко,
Керівник проектів,
ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія»

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Октябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Новостей за этот период нет