Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

Енергоефективність сьогодні чи колапс завтра?

Размещено: 20 марта 2017 16:05Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 649

енергокластерЗМІ – це потужний інструмент впливу, що охоплює безпрецедентну кількість людей. Вони висвітлюють різні актуальні суспільні проблеми, змінюючи думки та поведінку людей, як у суспільстві, так і особисто.

 

 

Постійне підвищення кваліфікації та оновлення знань з різних сфер – запорука подання якісної та актуальної інформації журналістами. Застосування європейських практик, адаптація європейських стандартів до різних сфер життя українського суспільства – одні з пріоритетних завдань «Інтерньюз-Україна». 

Організація реалізовує та втілює значну кількість проектів, спрямованих на інформування українського суспільства, в тому числі журналістів, про ЄС та сприяння європейській інтеграції України. «Інтерньюз-Україна» активно діє в європейській тематиці, продукуючи та аналізуючи інформацію, підтримуючи проекти та ініціативи ЄС в Україні, організовуючи комунікаційні тренінги, прес-тури, інформаційні кампанії.

 

 

Нашу команду (ХОГО «Регіональна рада підприємців» та ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія») пов’язує з «Інтерньюз-Україна» активна співпраця, адже наші спеціалісти були неодноразово запрошені в якості експертів в сфері енергоефективності та енергозбереження для проведення лекцій для журналістів. Метою тренінгів є професійне висвітлення інформації про європейську інтеграцію, зокрема аналізувати процес проєвропейських внутрішніх реформ в Україні.

 

 

 За останній рік наші спеціалісти за запрошенням «Інтерньюз-Україна» відвідали Херсон, Миколаїв, Ужгород, Чернівці, Запоріжжя, Івано-Франківськ та Полтаву (двічі). Результатами останньої поїздки в Полтаву були не тільки велика кількість налагоджених контактів, позитивних відгуків та зацікавленості темою енергоефективності з боку журналістів, а й отримане запрошення на ток-шоу «Акценти» ТРК «ЛТАВА». Програма  порушує актуальні теми сьогодення, значущі події та тенденції в житті Полтавської області і країни. 17.03.2017 Марина Гажур, представник ХОГО «Регіональна рада підприємців» та ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія» була очікуваним гостем, експертом у сфері енергоефективності та енергозбереження. За пів години спільної роботи з ведучим Сергієм Блавацьким  обговорили ключові питання енергоефективності в Україні: від проблем до перспектив. Не пройшли і повз історій успіху впровадження енергоефективних проектів (зокрема, проекти ЄС «Впровадження енергозберігаючих технологій у дитячих садках міста Гола Пристань» та «Впровадження економічно доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань»), адже саме це надихає на позитивні зміни в державі!

 

 

З відео-записом ток-шоу можете ознайомитись за посиланнями www.ltava.poltava.ua/akzenty/203/, www.youtube.com/watch?v=5LSe45MJ3Q0.

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Декабрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
     0102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Новостей за этот период нет