Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

Демонстраційні проекти Угоди Мерів – все на відмінно!

Размещено: 19 мая 2015 10:31Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 1263

113-15 травня в славному місті лева відбувся трьохденний тренінг «Зміцнення потенціалу реалізації проекту» в рамках програми «Демонстраційні проекти Угоди Мерів». Там зібралися  представники 11 міст-переможців конкурсу Європейського Союзу в рамках програми для учасників «Угоди Мерів», серед яких була і команда з Херсонської області у складі представників з Херсонської обласної громадської організації «Регіональна рада підприємців» (ХОГО «РРП»)  та міської ради Голої Пристані.

                            

Організатором даного заходу виступала Команда підтримки Демонстраційних проектів у складі керівника Команди - Яна Ваандерса, ключових експертів Лешека Каспровіча і Анатолія Копця, а також експерта з комунікації - Андрія Кирчіва.

 

Учасники тренінгу на протязі трьох днів мали можливість покращити свої власні навички за наступними темами:

1. Проектний менеджмент

Метою даної сесії тренінгу було надання допомоги демонстраційним проектам у застосуванні принципів та інструментів управління проектним циклом для того, щоб покращити ефективність реалізації проекту.

 

2. Адміністративні процедури та фінансове управління

Метою даної сесії тренінгу було ознайомлення демонстраційних проектів з договірними процедурами ЄС для їх застосування в управлінні проектом, фінансовому управлінні та закупівлях.

 

3. Комунікації та забезпечення наочності ЄС

Метою даної сесії тренінгу є надання допомоги демонстраційним проектам у питаннях управління діяльністю в сфері проектної комунікації та забезпечення наочності.

 

2 Мені дуже запам’яталася одна фраза з тренінгу – «Якщо ви це робите – робіть правильно!». Нібито нічого складного та зарозумілого, але все ж таки стільки змісту. Мені здається, цей вираз кожен з нас має взяти собі за правило. 

 

Програма тренінгу була збудована таким чином, що присутні мали можливість не тільки отримати теоретичні знання, а й опрацювати їх в групових роботах, що значно збільшує результативність заходу.

 

Реалізація проекту «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань» вже розпочата. В успішності його реалізації немає ніяких сумнівів, адже робота цієї команди неодноразово доводила свою результативність у попередніх проектах. Та й на цьому вони навіть і не думають зупинятися! Наступна ціль це – повністю енергонезалежне місто!

 

Бажаємо наснаги та натхнення усім учасникам на шляху впровадження своїх проектів, кожен з яких – це міцний камінь для фундаменту, на якому ми всі разом збудуємо по-справжньому незалежну квітучу державу! 

 

 

 

 

 

Ірина Яремко,

прес-секретар ХОГО "Регіональна рада підприємців"

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Октябрь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Новостей за этот период нет