Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

«Ми маємо бути вдячні європейським платникам податків»

Размещено: 18 марта 2016 14:08Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 484

1Повним ходом йде реалізація 19 проектів в рамках програми Демонстраційні проекти Угоди Мерів, 11 з яких впроваджуються в Україні. Кошти на реалізацію проектів були виділені на грантовій основі Європейським Союзом при співфінансуванні з міських бюджетів.

 

Демонстраційні проекти у сфері енергоефективності дають можливість нам, не завжди довірливим українцям, на власні очі побачити та відчути усі переваги раціонального використання енергоресурсів та  відновлювальних джерел енергії.

 

Один із таких проектів впроваджується у Голій Пристані. Суть його полягає у впровадженні економічно-доцільної  моделі сталого енергетичного розвитку міського теплопостачання на прикладі теплового району. Під час реалізації проекту спочатку утеплять школу та садок, а потім відремонтують теплотраси та переведуть котельню на біопаливо з одночасним навчанням споживачів.

 

16-17 березня  у Києві пройшов практичний тренінг «Комунікація – Досягнення Ваших цільових груп». По суті, нас вчили комунікувати з Вами, дорогі читачі. Захід пройшов під гаслом «Вміла готувати, та не вміла подавати».  Два дні представникам 19 проектів  розповідали як правильно донести до Вас інформацію про проект. Дуже цікавим виявився досвід колег з інших міст. Взагалі, як на мене, на подібних заходах більше практичної інформації отримуєш від інших учасників. Обмін досвідом – це можливість дізнатися про чужі помилки та способи їх уникнення, це можливість перейняти кращі практики та досягнення.

 

На семінарі я почула досить цікаву та  важливу річ, - «Ми маємо бути вдячні європейським платникам податків». Раніше я не дивилася на грантові кошти під таким кутом. Але й справді це ж кошти таких самих людей, як і ми з вами, що кожного дня платять податки. Ми маємо поважати та бути вдячними їм.

 

Команда, що реалізовує проект за грантові кошти, несе колосальну відповідальність перед кожним українцем. Наша держава переживає зараз, складні часи. Але ми зараз на шляху реформ і обов’язково дійдемо до омріяної сильної і незалежної держави. Ми маємо бути дуже вдячні країнам Європейського Союзу та іншим донорам за те, що вони допомагають Україні вилізти з цього болота. Та менталітет деяких людей, що живуть під гаслом «Україна рідна мати – не вкрадеш не будеш мати», зводе ці всі старання нанівець. Не потрібно відноситися до гранту як до чогось само  по собі зрозумілого. Я часто чую вираз «В них там і так багато грошей – нехай поділяться!». Це від початку не вірна позиція. Ніхто нікому нічого не повинен. Грант – це бажання допомогти, але у нас чомусь подарунки не цінуються.

 

Я маю надію, що Україна має власні сили подолати цю кризову ситуацію, але що станеться, якщо нам більше ніхто не захоче допомогти? Один в полі не воїн!

 

Тому шановні читачі, цікавтесь тим, що коїться у нас в країні, сприймайте ту інформацію, що ми намагаємось до Вас донести, не будьте байдужими!

 

 

 

 

Ірина Яремко,

Прес-секретар ХОГО «Регіональна рада підприємців»

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Январь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Новостей за этот период нет