Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости

«Будіндустрія 2016. Енергозбереження»

Размещено: 11 апреля 2016 08:17Категория: Наши новостиРазместил: Alexandra NaumovaПросмотров: 608

рескоНа Херсонщині пройшла 18 галузева будівельна виставка «Будіндустрія 2016. Енергозбереження». Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо - Центр».

 

В рамках цієї виставки була організована конференція. До участі було запрошено організації, які працюють у напрямку енергозбереження та енергоефективності, аби поділитися своїм досвідом.

 

У своєму вітальному слові  Олександр Адамчик,  в.о. заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, директор Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу, розповів, що на сьогоднішній день енергозбереження та перехід на альтернативні джерела енергії є дуже актуальними. Та, нажаль, одна з перешкод, що стоїть на шляху вирішення цих проблем – недостатня поінформованість мешканців регіону про заходи з енергозбереження.

 

енергосбережение

Федір Барулін, голова правління ХОГО «Регіональна рада підприємців» та провідний експерт ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія», представив програми підтримки Европейського Союзу та можливі джерела фінансування заходів з енергозбереження. Один з проектів, який зацікавив слухачів - «Впровадження економічно-доцільної моделі сталого енергетичного розвитку теплопостачання на прикладі теплового району міста Гола Пристань», ним передбачено реалізацію заходів з енергозбереження у навчальних закладах та реконструкцію котельні із заміщенням природного газу на біопаливо. Проект реалізується за фінансової підтримки Европейського Союзу. На завершення Федір Барулін сказав дуже влучні слова: «Треба жити так, щоб наші нащадки ще у сьомому поколінні могли користуватися ресурсами, які ми маємо зараз». Він має рацію, адже за аналізом вчених, за остані 200 років людство вичерпало майже усі запаси викопних джерел енергії.

 

На Херсонщині вже є приклади успішно реалізованих енергозберігаючих проектів, які представила Марина Гажур, керівник проектів ТОВ «Регіональна енергосервісна компанія». Вона розповіла про діючий українсько-німецький проект «Сталий розвиток житлового господарства в Україні: сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій» (частково фінансується Европейським Союзом), в рамках якого на Херсонщині реалізовано міні-проект «Будівництво сонячної електростанції для забезпечення електроенергією житлового будинку» та передбачено написання Стратегії сталого розвитку м.Гола Пристань до 2030 року

 

Денис Оніщук, офіційний дистриб’ютор компанії АТМОСФЕРА у м. Херсон, представив реалізовані «сонячні» проекти як в Херсоні, так і в інших містах України.  За його словами, великим попитом користуються геліосистеми для гарячого водопостачання та сонячні електростанції. Також були представлені цікаві гібридні системи з використанням сонячної енергії.

 

енергоефективностьДуже цікавою була доповідь Володимира Каратєєва, виконавчого директор RAINBOW, який розповів про французьку методологію в солом'яному домобудівництві та дотриманні європейських стандартів якості. Перевага такого будівництва у тому, що це екологічно чисті, природні, дешеві матеріали.

 


Мені дуже сподобались виступи доповідачів, тут не було банальної реклами та показових «які ми круті», а були представлені результати довгої та тяжкої роботи. Приємно, коли збираються люди, які не байдужі до майбутнього Херсонщини та України в цілому.

 

 

Наумова Олександра,

Енергоменеджер, ТОВ "Регіональна енергосервісна компанія"

 

Комментарии посетителей
Информация!

Информация!

Комментариев пока никто не писал.
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Январь 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Новостей за этот период нет