Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Новости
Новости »

Мировые новости

Так ли трудно утеплить дом без помощи государства?

Размещено: 9 октября 2017 13:27Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

утепение 2Оценивая состояние наших подъездов, фасадов и дворов, мы настолько привыкли рассуждать о работе ЖКХ, что начисто забыли о возможности личного участия в улучшении собственных жилищных условий.

Реалізовано перший етап енергозберігаючої термомодернізації

Размещено: 30 июня 2017 09:03Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

енергоефективністьДо сьогоднішнього дня в Україні не було прикладу комплексної термомодернізації будинків для демонстрації можливостей реалізації проекту з урахуванням українських реалій. З 2016 року розпочався новий Модельний проект «НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКІ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ БУДИНКИ», що реалізується за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини. Координатор проекту - Німецьке Енергетичне Агентства (dena). Партнери проекту - Ініціатива Житлове господарство у Східній Європі (IWO), Берлін і Центр компетенції по великим житловим масивам, Берлін.

енергокластерПрезидент України Петро Порошенко підписав Закон України щодо стимулювання виробництва тепла з альтернативних джерел енергії, який розроблено за безпосередньої участі Держенергоефективності та прийнято Парламентом 21 березня цього року.

 

«Цим Законом ми надаємо інвесторам гарантії повернення коштів, залучених у виробництво тепла з альтернативних джерел енергії. Відтепер інвестори матимуть чітко визначений на законодавчому рівні тариф на тепло «не з газу» на рівні 90% від тарифу на тепло з газу для потреб бюджетних установ та населення», - прокоментував Голова Держенергоефективності  Сергій Савчук та додав, що сьогодні є вже чимало зацікавлених працювати на цьому ринку.

Потужному ринку електротранспорту в Україні бути

Размещено: 14 апреля 2017 09:25Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

енергокластерНа цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи сьогодні у стінах ВРУ на презентації Концепції стимулювання розвитку ринку електротранспорту в Україні, підготовленій Міністерством інфраструктури України.

 

Впродовж останніх кількох років ринок електротранспорту в країні стрімко розвивається. За статистичними даними, станом на квітень 2017 року в Україні зареєстровано понад 3 тис. електромобілів та гібридів, більшість з яких - у 2016 році.

енергокластер6 березня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у презентації нового проекту компанії «Миронівський хлібопродукт» з будівництва біогазової станції на птахофабриці у місті Ладижин Вінницької області. Ідея проекту – повністю утилізовувати курячий послід і виробляти з нього біогаз для виробництва електроенергії.

 

Загальна потужність електростанції складе 20 МВт. Першу чергу електричної станції потужністю 10 МВт буде введено у 2017-2018 роках, другу чергу також потужністю 10 МВт – у 2019-2020 роках. Загальна сума інвестицій по цьому проекту становить до 50 млн доларів.

енергоменеджмент23 лютого 2017 року на засіданні Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку схвалено розроблений Держенергоефективності проект розпорядження  Кабінету Міністрів України «Про затвердження Плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах».

"Зеленая энергия" из Германии создает проблемы в Европе

Размещено: 23 февраля 2017 10:54Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

зеленый тариф«Зеленая» электроэнергия из Германии вызывает проблемы в сетях соседних стран из-за избыточного напряжения, что стало результатом Программы энергетической революции в Германии. 

 

Эксплуатация газовых и угольных электростанций в Германии, а также наращивание мощностей солнечных и ветряных электростанций порождает проблему производства избыточных объемов электроэнергии, которую частично экспортируют в Польшу и Чехию. Энергетические компании из этих стран жалуются на эти поставки, поскольку национальные энергосистемы не рассчитаны на существенное увеличение объемов передачи электроэнергии. В Чехии для установки более мощных трансформаторов уже потратили более 115 млн. евро, а Польша инвестировала в сети более 250 млн. евро. 

ОСМДУрядова програма «теплих» кредитів зруйновує міф про те, що енергоефективність – це дороге задоволення, на окупність якого треба чекати роками.  Механізм співфінансування енергоефективних заходів - з державного, обласного чи місцевого бюджетів - дає змогу населенню швидко провести енергомодернізацію житла з мінімальними власними капіталовкладеннями й на виході отримати зменшені комунальні рахунки.

Под Гамбургом могут построить хранилище тепловой энергии

Размещено: 23 февраля 2017 10:25Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

 

ээВласти Гамбурга намерены получать четверть необходимой тепловой энергии в зимний период времени из нового подземного хранилища.

Запас тепловой энергии, которого будет достаточно для 250 тысяч жилых домов, планируется создавать между непроницаемыми слоями глины. Подобная технология сейчас используется одной из немецких энергетических компаний под зданием Бундестага, однако Гамбург может стать более масштабной площадкой для хранения тепловой энергии. Подземный резервуар планируется заполнять горячей соленой водой, которая выкачивается под городом и нагревается в летние месяцы промышленными фабриками и электростанциями. После обора тепловой энергии соленая вода вновь перекачивается туда, откуда была первоначально изъята. 

енергокластерУрядова програма з енергоефективності, якою за два роки скористалося більше 215 тисяч родин, дозволила залучити близько 2,7 млрд грн. в економіку країни та стимулювала розвиток малого та середнього бізнесу в Україні. Про це повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у ході спільної прес-конференції з Головою правління ПриватБанку Олександром Шлапаком, яка відбулася 16 лютого 2017 року у Будинку Уряду.

 

За його словами, два роки роботи Урядової програми з енергоефективності довели: енергоощадні заходи, які українці активно впроваджують у своїх домівках, сприяють не лише підвищенню комфортності житла й зменшенню комунальних рахунків, але й розвитку українського бізнесу та внутрішнього ринку товарів і послуг.

Греция, Египет и Кипр объединят свои энергосистемы

Размещено: 10 февраля 2017 14:46Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

енергокластерСтарт реализации глобального проекта электроэнергетического сотрудничества между странами Африки и Европы может быть дан в ближайшие годы. Меморандум и взаимопонимании и сотрудничестве подписали в Каире представители трех стран. 

 

Первым совместным решением европейских и африканских стран может стать объединение электрических энергосистем Египта, Греции и Кипра в единое энергокольцо. В ближайшие полтора года эксперты смогут подготовить калькуляцию затрат на строительство, запуск и обслуживания единой энергосистемы трех стран, а также подготовить соответствующие экологические нормативы для получения разрешения от европейских властей. После этого дальнейшие шаги по проекту объединения энергосистем будут определяться экономическими параметрами.

Мощности плавучих солнечных электростанций увеличатся в разы

Размещено: 10 февраля 2017 14:40Категория: Мировые новости0 комментариевРазместил:

енергокластерПо итогам 2015 года рынок плавучих солнечных электростанций смог «переварить» почти $14 млн. Однако, как ожидают эксперты, к 2025 году этот рынок будет ежегодно получать до $2,7 млрд. прямых инвестиций.

 

Аналитическая группа Grand View Research предсказывает ежегодное увеличение выручки от плавучих солнечных электростанций минимум на 50% в период до 2020 года. При этом рынок будет прирастать за счет крупных энергетических проектов, которые будут реализовываться в Великобритании, Японии и Бразилии, где заинтересованность в плавучих фотоэлементах высока.

Страницы: Перейти на страницу 23 22 21 20 19 ... 4 3 2 1
Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Декабрь 2017

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
    010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031