Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Содержание » «Наше самоуправление – общее дело. Гражданский диалог в юго-восточной Украине»

1

 

«Наше самоврядування – спільна справа. Громадянський діалог в південно-східній Україні»

 

У квітні розпочався українсько-польський проект «Наше самоврядування – спільна справа. Громадянський діалог в південно-східній Україні», який реалізується в рамках Польсько-Канадської Програми підтримки демократії, що отримав фінансування програми Польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ РП та Канадського Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку (DFATD).

 

Метою проекту є підтримка практичного впровадження самоврядної реформи в Україні через постачання: місцевим керівникам та самоврядним чиновникам знань, знарядь, практичного досвіду, та можливостей проведення при зовнішній підтримці суспільного діалогу в обраній справі. В проекті приймають участь 9 районів з трьох областей – Херсонської, Запорізької та Миколаївської, які будуть переймати досвід реалізації самоврядної реформи у польських колег.

 

Термін реалізації проекту: квітень – листопад  2016р.

 

Бюджет проекту: грант Польсько-Канадської програми підтримки демократії - 249 625 PLN (1,66 млн UAH), співфінансування регіональних партнерів 3300 PLN (20 896 UAH)

 

Лідер проекту: Фонд Місць і Активних Людей (MiLA)

 

Регіональні партнери проекту :

·Херсонська обласна громадська організація «Регіональна рада підприємців»;

·Запорізька міська молодіжна організація «СТЕП»;

·Миколаївська міська громадська організація «Фонд розвитку міста Миколаєва».

 

Проектом передбачено цикл дводенних тренінгів у регіонах партнерів для представників місцевого самоврядування та громадських активістів. Найактивніші учасники матимуть можливість поїхати на студійний візит до Польщі та пройти стажування в польських органах місцевого самоврядування.

 

Головна мета проекту: налагодження плідної співпраці органів місцевого самоврядування та населення для вирішення спільних питань розвитку місцевості. Для досягнення поставлених завдань в рамках проекту будуть проведені суспільні консультації, обговорення пропозицій та шляхів їх реалізації по два у кожному районі, що долучився до участі у проекті (по 3 з кожного регіону).

 

Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Июль 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Новостей за этот период нет