Загрузка. Пожалуйста, подождите...
Содержание » «Комплексная энергосберегающая санация жилых зданий. Модельные проекты в Украине»

«Комплексна енергозберігаюча санація житлових будівель»

 

Німецьке енергетичне агентство (dena) разом зі своїми партнерами, Ініціативою Житлове господарство в Східній Європі (IWO) і Центром компетенції по великим житловим масивам, проведе на замовлення Федерального Міністерства Економіки і Енергетики Німеччині комплексну енергетичну санацію 20-25 типових житлових будинків в різних регіонах України.

 

Три важливі фактори, які необхідні для проведення широкомасштабної та комплексної енергозберігаючої санації багатоквартирних житлових будинків, наразі відсутні в Україні практичний досвід з проведення комплексної енергозберігаючої санації багатоквартирних будинків без відселення мешканців, доступні більшості власників квартир фінансові пропозиції, а також обов’язкове кваліфікований супроводження незалежними сертифікованими експертами проекту від планування до завершення, що дозволить гарантувати високу якість втілення проекту.

 

Мета проекту полягає в тому, щоб розробити оптимізовані і ефективні рішення по комплексній енергозберігаючої санації – не тільки в технічному, а й у фінансовому та організаційному планах.

 

Учасники модельних проектів отримають ексклюзивну та усесторонню підтримку від німецьких експертів, як на стадії проектування, так і в ході будівельних робіт, включаючи контроль та гарантію якості.

 

Завдяки супроводу спеціалістами і застосуванню європейського ноу-хау, ці проекти будуть мати значні переваги при подачі заявки на підтримку з програм фінансування енергоефективних заходів.

 

Окрім того проектна група буде проводити переговори з українським урядом, фінансовими інститутами та міжнародними донорами, щоб створити привабливі умови фінансування для цих проектів.

 

Процедура відбору

З тарвня по квітень 2016 р.

Перша фаза – виявлення зацікавленості

Друга фаза – відбірний конкурс за визначеними критеріями

 

Підготовка проекту

Допомого німецьких експертів на стадії підготовки проекту:

Інвентаризація об’єкту та оцінка вхідної ситуації

Визначення оптимального пакету заходів з санації в залежності від типу будівлі

Концепція санації

підтримка при розробці схеми фінансування

Забезпечення якості при проектуванні, консультування/контроль при проектуванні, проведення тендерів, видача заказів

Рекомендації з складання договорів з будівельними компаніями та іншими субпідрядчиками

 

 

 

Логин:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?

Календарь

Июль 2018

Год назадГод вперед
ПнВтСрЧтПтСбВс
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Новостей за этот период нет